telegram 1  instagram 1  aparat

آموزش زبان

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکارناپذیر است.در دنیای کنونی جهت انجام مراودات فرهنگی ، ورزشی ، علمی و آموزشی نیاز به تسلط بر یک زبات مشتترک بین المللی احساس می شود.دانش آموزان مجتمع علوي با هدف آشنايي با مكالمه زبان انگليسي و كاربرد آن در تحصيل و زندگي از مقطع پيش دبستاني تا دوم دبيرستان ساعـاتي را در هفتـه به آموزش اين مهارت مي پردازند .

فعالیت بخش زبان به طور مختصر عبارتند از:

 • بهره گیری از مدرسین با انگیزه و مسلط به اموزش
 • به کارگیری روش های تتدریس منطبق با سن دانش آموزان شامل انواع بازی ، شعر ، آموزش سوره هایی از قرآن مجید به زبان انگلیسی
 • استفاده از کتاب استاندارد ، جذاب و پرمحتوا در کلیه مقاطع.
 • در مقطع پیش دبستانی و اول کتاب های تصویری و بدون آموزش حروف است.روش  تدریس آن  با بازی و نقاشی تلفیق شده با یادگیری زبان جذاب تر می شود.
 • در مقطع دبستان علاوه بر کتاب های متناسب با سن دانش آموزان روش تدریس ها هوشمند و با استفتده ار فلش کارت ،کاردستی و بازی های آموزشی تلفیق شده است تا دانش آموزان را به فراگیری زبان دوم علاقمند کند.

             IMG 20180505 WA0016                                                                         

                   

 •  از كلاس هفتم تا دوم دبيرستان همه ساله يكي از كتب چهارگانه Connect به انضمام كتاب كار آن تدريس مي گردد.این کتاب متناسب با سر فصل کتب درسی است و بر آموزش مکالمه تاکید دارد.در مقاطع ابتدایی (از پیش دبستانی تا ششم )از سی دی و نرم افـزارهای آموزشی gogos  و  phonics استفاده می شود.
 • در تمام پایه ها از نرم افزارهای کامپیوتری و نرم افزارهای به روز آموزشی بر روی برد هوشمندبرای انقال مفاهیم و آموزش و تثبیت آن ها در ذهن دانش آموزان ، استفاده می شود.
 • تکالیف و موارد آموزشی و گزارش عملکرد کلاسی بر روی بلاگ دبیران و مربیان قرار می گیرد.
 • آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در جشنواره ی زبان انگلیسی و ایجاد روحیه ی تعامل و افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان مدارس علوی جزئی از کارکردهای کلاسی دانش آموزان است.

 •  تعيين محتواي اين دوره ها ، انتخاب اساتيد ، نظارت بر روند آموزشي ، برگزاري آزمون هاي ميان ترم و پاياني و صدور مدارك تحصيلي به عهده گروه آموزشی و مدیر بخش زبان علوی سرکار خانم معتمدی است.
 • انتـظار مي رود دانـش آمـوزان با استفاده از كلاس هاي زبان فوق برنامه مدارس علوي مهارت هاي لازم در اين حرفه را فرا گيرند و از صرف وقت و هزينه در كلاس هاي آموزشگاه هاي زبان خودداري كنند.بديهي است آموزش هاي منسجم و برنامه ريزي شده زبان در مدارس علوي معادل آموزشگاه ها و  كانون هاي زبان است.

                                                                                                                                                                                                                                                          

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی- روبروی صداو سیما- خیابان جهاد سازندگی- مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-07132260881

آدرس شعبه دو

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی-نبش خیابان نارون- دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 7_0712277205