آموزش زبان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط زارع   
دوشنبه ، 28 مهر 1393 ، 09:04

آموزش زبان

دانش آموزان مجتمع علوي با هدف آشنايي با مكالمه زبان انگليسي و كاربرد آن در تحصيل و زندگي از مقطع پيش دبستاني تا دوم دبيرستان ساعـاتي را در هفتـه به آموزش اين مهارت مي پردازند .زبان انگليسي به عنوان زبان علمي و ارتباطي روز دنيا ، گسترده ترين زبان در روابط علمي و اقتصادي بين المللي است كه فراگيري آن به عنوان يك مهارت زندگي به صورت يك ضرورت درآمده است.

  دانش آموزان پيش دبستاني و اول و دوم ابتدايي جهت جلوگيري از تداخل زباني صرفاً به فراگيري كلمات و جملات انگليسي با هدف گسترش گنجينه لغات مي پردازند و كتاب هاي آنها تصويري و بدون حروف است . ( دوره نونهالان ) پیش دبستان cross cut و اول tiny talk

دانش آموزان سوم تا ششم ابتدايي با استفاده از كتابهاي ويژه متناسب با سن خود زبان را با روش هاي شاد و جذاب فرا مي گيرند.(‌دوره نوجوانان) ( كتب Let, s go)
از كلاس هفتم تا دوم دبيرستان همه ساله يكي از كتب چهارگانه Connect به انضمام كتاب كار آن تدريس مي گردد.در مقاطع ابتدایی (از پیش دبستانی تا ششم )از سی دی و نرم افـزارهای آموزشی gogos  و  phonics استفاده می شود.
تعيين محتواي اين دوره ها ، انتخاب اساتيد ، نظارت بر روند آموزشي ، برگزاري آزمون هاي ميان ترم و پاياني و صدور مدارك تحصيلي به عهده بخش زبان خواهد بود.انتـظار مي رود دانـش آمـوزان با استفاده از كلاس هاي زبان فوق برنامه مدارس علوي مهارت هاي لازم در اين حرفه را فرا گيرند و از صرف وقت و هزينه در كلاس هاي آموزشگاه هاي زبان خودداري كنند.بديهي است آموزش هاي منسجم و برنامه ريزي شده زبان در مدارس علوي معادل آموزشگاه ها و  كانون هاي زبان است.
آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 29 مهر 1393 ، 09:53
 
This website and its content is copyright of Alavi Educational Cultural Complex - © Alavi Educational Cultural Complex 2018. All rights reserved مجتمع آموزشی و فرهنگی علوی شیراز.

 

BPMLogo

S5 Box

Login Form