telegram 1  instagram 1  aparat

عزیزان همراه خانواده بزرگ علوی

سلام

سلام بر شما والدین آگاه ، همکاران پرتلاش و دانش آموزان کوشا و موفق مدارس علوی . سلامی به گرمی مهر و رنگارنگی پاییز چشم نواز .

خدا را شاکریم که سال تحصیلی دیگری را با عنایات حضرت حق تعالی در کنار شما هستیم .

بیست و ششمین سال فعالیت پربار مدارس علوی را با هدف « رشد و تربیت همه جانبه انسان هایی متعادل و فرزندانی صالح ، عالم و با تقوا » آغاز می کنیم  دست یاری تک تک شما عزیزان را می فشاریم و امید داریم با همکاری یکدیگر محیطی پرانگیزه ، شاداب ، جذاب و سالم برای شوق به یادگیری علم و معرفت ایجاد کنیم .

بی تردید موفقیت های مدارس علوی حاصل عنایات بی مثال خداوند تبارک و تعالی و همراهی بی دریغ والدین محترم ، کوشش بی بدیل کادر آموزشی و پرورشی مدارس و همت و پشتکار بی شائبه دانش آموزان است .

از همه شما استدعا دارم امسال نیز با یاری سبز خویش ما را در اجرای برنامه های متنوع آموزشی و پرورشی « مدرسه زندگی علوی » همراهی کنید .

یادمان باشد خواندن ، نوشتن و حساب کردن تنها جزء کوچکی از اهداف بلند مدت است .

انسان ها یک بار به دنیا می آیند و یک بار زندگی می کنند . برنامه راهبردی مدارس علوی آموزش مهارت های لازم برای زندگی پربار و کارآمد در حوزه های مختلف فرهنگی ، اعتقادی، رفتاری ، ادبی ، ورزشی ، فنی و حرفه ای و ... است .

همان اهدافی که شما را برانگیخته است تا این مدرسه را برای تحصیل فرزندتان انتخاب کنید .تحقق این اهداف بدون هماهنگی ، مشارکت و هم اندیشی اولیا و مربیان غیرممکن است .

هر گونه تعارض در ارزش های خانه و مدرسه ، فرزندانمان را دچار دوگانگی ، ریاکاری و سردرگمی می کند .لطفاً در برنامه های مختلف آموزش خانواده ، انجمن اولیا و مربیان ، جلسات مشاوره و مراسم ها و جشن های ضمن سال ، فرزندتان را همراهی کنید و ما را از طریق سایت علوی ، پنل والدین و ملاقات حضوری از نظرات و راهنمایی هایتان بهره مند فرمایید.

محمدابراهیم واعظی

مدیریت مجتمع آموزشی فرهنگی علوی

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی- روبروی صداو سیما- خیابان جهاد سازندگی- مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-07132260881

آدرس شعبه دو

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی-نبش خیابان نارون- دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 7_0712277205