telegram 1  instagram 1  aparat

     سنگینی کیف مدرسه می تواند عوارض جبران ناپذیری همچون آسیب به قوس ستون فقرات و عروق و اعصاب اندام ها ایجاد کندو به صفحه رشد کودک آسیب بزند.      

  مدیریت مجتمع علوی بنا به درخواست انجمن اولیا و مربیان مدارس ابتدایی و با بهره گیری از تجارب و مقالات علمی اقدام به اجرای طرح سبک سازی کیف دانش آموزان با تهیه و تنظیم لوازم التحریرو کیف زیبا و جذاب با آرم مدرسه و عکس و نام دانش آموز به شرح زیر نموده است :

  1. برای کلیه دانش آموزان کیف کوله پشتی استاندارد و خیلی سبک در 6 طرح متنوع تهیه شده است .

  2. کتاب های درسی از طرف مدرسه تهیه و در میز هر دانش آموز می ماند و فایل PDF کتاب ها از طریق سایت علوی برای نصب بر روی رایانه دانش آموز در اختیار خانواده ها قرار می گیرد.

  3. دو جلد کلاسور قطع وزیری به عنوان پوشه کار در مدرسه و کار در منزل به همراه 200 برگ کلاسور در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد که دانش آموز صرفاً پوشه کار در مدرسه را به همراه 20 برگ کاغذ سفید همراه می آورد و کاغذهای نوشته شده در مدرسه را در پوشه کار در منزل بایگانی می کند.

  4. به هر دانش آموز 2 جلد دفتر 60 برگ و یک جلد دفتر 80 برگ تحویل می گردد که برای دروسی مثل املاء یا رونویسی و ... بنا به نظر معلم مورد استفاده قرار می گیرد.

  5. به هر دانش آموز یک عدد تخته شاسی تحویل می شود که یک طرف آن دارای وایت برد برای انجام فعالیت های تمرینی و یک طرف برای نصب و استفاده برگ های نقاشی و اوراق امتحان و ... قابل استفاده است .

  6. کلیه کتاب های کمک درسی و جزوات آموزشی حذف و یک جلد کتاب تحت عنوان کاربرگ آموزشی ( ریاضی ، فارسی ، علوم ) توسط گروه آموزشی هر پایه تألیف و در اختیار دانش آموز قرار می گیرد . این کتاب نزد معلم می باشد و در ساعات ذکر شده در دفتر برنامه در اختیار دانش آموز قرار می گیرد .

  7. یک جلد دفتر مدیریت و برنامه ریزی زمان به عنوان دفتر یادداشت و زمانبندی و ارزیابی دروس و تقویم اجرایی فعالیت های آموزشی ، پرورشی و فوق برنامه مدرسه در طی سال تحصیلی در اختیار دانش آموز قرار می گیرد.

  8. یک جلد نشریه « خانواده علوی » به عنوان راهنمای والدین حاوی کلیه اطلاعات لازم در خصوص طرح ها و برنامه های سال تحصیلی 98-97 و تقویم اجرایی روزانه مدارس در اختیار والدین قرار می گیرد.


     

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی- روبروی صداو سیما- خیابان جهاد سازندگی- مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-07132260881

آدرس شعبه دو

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی-نبش خیابان نارون- دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 7_0712277205