telegram 1  instagram 1  aparat

اثرات روانشناسی و تربیتی بازی کردن با کودکان توسط پدر و مادر به حدی زیاد است که می توان ساعت ها در مورد محاسن آن صحبت کرد. مجموعه ققنوس برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی اتاق فرار تخصصی کودک کرده است و معما ها به نحوی طراحی شده اند که پدر و مادر ها نیز بتوانند علاوه بر تجربه لذت بخش انجام یک بازی فکری حرکتی در فضای واقعی با فرزندشان، از هوش سرشار کودکانشان به وجد بیایند، قابلیت های حیرت انگیز آنها را از نزدیک ببینند و به دلبندانشان افتخار کنند. علاوه بر اتاقهای چالش فکری و حل مسئله راز گنج و کارآگاهان زبل
اتاق فرار جدید مجموعه ققنوس با نام باغ اسرار آمیز با داستانی تخیلی از یک شخصیت ایرانی ، معما های نوینی مطابق با هوش های هشت گانه گاردنر را در بر دارد که کودکان و پدر و مادر ها را با چالش های پر هیجان و جذابی مواجه خواهد کرد.
وقت آن رسیده که کودکانمان را از تسخیر دنیای مجازی و بازی های ویدئویی که نتیجه ای جز انزوا طلبی در بر نخواهد داشت، برهانیم و علاوه بر آشنا کردن آنها با جذابیت بازی های فکری – حرکتی، هوش و حواس پنج گانه و توانایی خل مسئله کودکانمان را در قالب کار تیمی ارتقاء دهیم
تمام اعضاء خانواده علوی به عنوان اولین حامی مجموعه بازی های فکری ققنوس، به عضویت افتخاری باشگاه مشتریان ققنوس در آمده و درصورت استفاده از هرکدام از خدمات این مجموعه شامل اتاق فرار بزرگسالان، اتاق معما و حل مسئله کودک، سالن بازی های بوردگیم (بازی های رومیزی)، کافی شاپ، اتاق اختصاصی بازی های دیوان و مافیا و ... می توانند با ارائه کد ملی فرزندان شاغل به تحصیل در علوی از 20 درصد تخفیف ویژه، جهت کلیه بازی ها و 10 درصد تخفیف کافی شاپ بهره مند شوند.
ساعات کاری مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح الی 11 شب به صورت یکسره می باشد. کافی است جهت رزرو اتاق های فرار بزرگسالان و اتاق معمای کودک سانس مورد نظر را از طریق سایت www.qoqnoos.org رزرو نمایید.
همچنین می توانید از اتاق های معما و اتاق های فرار جهت سورپرایز تولد عزیزانتان استفاده نمایید و لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای آنها رقم بزنید.
ما را در صفحات مجازی دنبال کنید: @qoqnoos_shz
شماره های تماس: 32279853 – 32291488 – 09023361889
آدرس: تپه تلوزیون خیابان جهاد سازندگی کوچه 12 فرعی 2/12 مجموعه بازی های فکری ققنوس

WhatsApp Image 2019 05 16 at 23.12.06

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی- روبروی صداو سیما- خیابان جهاد سازندگی- مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-07132260881

آدرس شعبه دو

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی-نبش خیابان نارون- دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 7_0712277205