telegram 1  instagram 1  aparat

خانم دهبزرگی خیلی خیلی ممنونیم انگار توی جشن بچه ها بودم لحظات زیبایی برامون ساختید پاینده باشید.
 سلام خانم دهبزرگی شبتون بخیر. سپاس فراوان برای تمام زحمات شما  در. این چند. ماه من مطمئنم که پسرم تا اخر. عمرش شمارو بخاطر خواهد داشت همون طور. که من معلم پیش دبستانی و اول دبستانم رو بخاطر. میارم چون ان ها هم مثل شما معلم های خوبی بودند و معلم خوب بهترین خاطره در زندگی انسان ها هست بازم هم مثل هر. شب شما پر قدرت حاظر. شدید و جشن نیمه تمام بچه ها رو تمام کردید
برای شما بهترین ارزوها رو دارم زنده سلامت پر. انرژی و پر قدرت. باشید. انشالله این سال برای شما و. تمام عزیزان گروه سالی پر. از. برکت و سلامتی باشه و. تمام مشکلات زندگی رو به راحتی پشت بگذرارید
 خانم ده بزرگی عزیز واقعا لذت بردیم از این همه تلاش و محبت ما خانوادگی این جشن رو با هم دیدیم و برگزار کردیم و شما و همه بچه های خوب کلاس رو در کنارمون داشتیم امیدوارم دوباره همه بچه ها دور هم جمع بشن در کنار شما مربی مهربون و نمونه
 سلام خانم دهبزرگی عزیز ممنونم از تمام زحماتی که برای بچه های ما کشیدین کارتون عالی بود واقعا راضی بودیم  و خاطره خوشی را برای بچه هامون ساختین ممنونم ازتون میبوسمتون از راه دور
 منم سلام عرض میکنم و ممنون هستم از شما و کل کادر علوی به خاطر خاطرات خوشی که برای بچه هامون در اولین سال مدرسه شون ثبت شد.

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی- روبروی صداو سیما- خیابان جهاد سازندگی- مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-07132260881

آدرس شعبه دو

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی-نبش خیابان نارون- دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 7_0712277205