telegram 1  instagram 1  aparat

کلیپ شاد جشن سبزه های مجازی در شعبه چهار پیش دبستان علوی که در میان شوق و بغض بچه ها و سپاس اولیا برگزار شد.

نظرات سبز والدین درباه جشن سبزه ها :

سلام عرض میکنم خدمت شما خانم مدیر مهربان، تشکر میکنم بابت زحمات فروان شما در جهت آموزش و پرورش دانش آموزان، امشب کلیپ بسیار زیبایی از نوآموزان شعبه 4مشاهده کردیم و لذت بردیم، سپاس فراوان، پیشاپیش سال 1399رو تبریک میگم ان شاالله که سال جدید سالی پر از خیر و برکت توام با سلامتی و شادی برای شما و خانواده محترم باشد. موفق و پیروز باشید در پناه خدا. 
 با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سرکار خانم حسن زاده عزیز عرض سپاس و تشکر فراوان از شما بانوی مدیر و مدبر به خاطر تمامی زحماتی که برای بچه ها می کشید کلیپ جشن سبزه ها که سرکار خانم رکیب تهیه کرده بودند بسیار زیبا و به یادماندنی بود. هم چنین به خاطر فرصتی که فراهم نمودید تا بچه ها توانستند با هم صحبت کنند بسیار سپاسگذارم. پیشاپیش این عید باستانی را به شما و خانواده محترم تبریک عرض میکنم. همیشه شاد و سلامت باشید با آرزوی بهترین ها
 با عرض سلام و احترام خدمت خانم حسن زاده عزیز کلیپی که خانم رکیب تهیه کرده بودن بسیار عالی و زیبا بود،خیلی لذت بردیم،کیمیا هم خیلی ذوق کرد ،خیلی خوشش اومد و چندین بار نگاهش کرد. باوجود شرایط به وجود اومده و اینکه بچه‌ها جشن نداشتند،ولی با زحمات مربی های مسئولیت پذیر و مهربون مجموعه دل بچه‌های همه شعبه ها مخصوصا خانم رکیب عزیز و مهربون شاد شد. سپاسگزارم بابت همه زحماتتون
 سلام خانم رکیب جان ممنون وسپاسگذارم بابت این مدت که همه جوره سعی وتلاش خودتون برابچهامیکردیدبافضای مجازی وهمه جوره پدرومادرهارودرک میکردیدوبه بچهاوقت می دادید که هرساعتی که تکلیفاشون انجام دادن براشمابفرستندوازاین کلیپ زیباتون هم ممنون وسپاسگذارم که وقت گذاشتید آماده کردید انشالله که سال خوب وعالی داشته باشید هم شماوهم کل خانواده های شعبه 4وکل پرسنل مجتمع علوی انشالله سالی پرازخیر وبرکت وسلامتی وشادی داشته باشید

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی- روبروی صداو سیما- خیابان جهاد سازندگی- مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-07132260881

آدرس شعبه دو

شیراز-بلوار جمهوری اسلامی-نبش خیابان نارون- دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 7_0712277205