بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش طی بخشنامه 11/6/1397 مسئولیت حمل و نقل دانش آموزان مدارس از سازمان دانش آموزی فارس به کارشناسی انجمن اولیا و مربیان نواحی شیراز واگذار شده است .

بر اساس این دستورالعمل در هر مدرسه کارگروه سرویس مدرسه تشکیل و مدیر اجرایی مسئولیت ارتباط با شرکت حمل و نقل ، رانندگان و والدین متقاضی را به عهده خواهد داشت .

ثبت نام دانش آموزان متقاضی سرویس مدرسه در سامانه سپند که توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده است صورت می گیرد و والدین متقاضی سرویس برای فرزندشان ، می بایست جهت ثبت نام از طریق این سامانه اقدام نمایند.

مبلغ هزینه هر نفر بر اساس مسیر و ظرفیت سرویس از طریق سامانه تعیین و به والدین ابلاغ خواهد گردید.

                                            

 

 

  • بر اساس این دستورالعمل متقاضیان سرویس موظفند وجوه سرویس را یک جا به حساب واریز نمایند یا 40 درصد از مبلغ هزینه را در شهریورماه واریز نمایند و 40 درصد مابقی را تا پایان آبان ماه و 20 درصد باقیمانده را تا 15 بهمن ماه صرفاً به حسابی که از طرف مدرسه اعلام می شود واریز نمایند و از پرداخت هر گونه وجه نقد به رانندگان خودداری نمایند و اصل نسخه صاحب حساب را به مدیر اجرایی سرویس تحویل دهند. 
  • در صورت تغییر مسیر یا انصراف در طی سال تحصیلی در ماه اول با کسر 25 درصد ، ماه دوم 25 درصد ، ماه سوم 50 درصد ، ماه چهارم 60درصد ، ماه پنجم 70 درصد ، ماه ششم 80درصد کسر و مابقی مسترد می گردد و در صورت انصراف در اسفندماه امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
  • مجتمع علوی جهت سهولت در دسترسی به سایت ثبت نام سرویس ، درگاه آن را بر روی سایت علوی قرار خواهد داد . بدیهی است تا زمانی که والدین ثبت نام نکرده باشند یا وجه اولیه سرویس را پرداخت ننمایند امکان سازماندهی سرویس وجود نخواهد داشت .    
  • عدم ثبت نام به موقع عده ای از والدین موجب اختلال در تنظیم مسیرها در اوایل سال تحصیلی می شود ، از دانش آموزان و والدین انتظار می رود با شکیبایی و همکاری ، به مسئولین سرویس اجازه دهند طی چند روز اول سال تحصیلی مسیرها را هماهنگ و تنظیم نمایند در صورت تغییر مسیر در طول سال چنانچه امکان جایگزین سرویس نباشد اولیا متقبل تأمین سرویس فرزندشان خواهند بود.    

  • مدیران مدارس در انتخاب رانندگان نقشی ندارند و آن ها از طرف شرکت های حمل و نقل طرف قرارداد با آموزش و پرورش معرفی می گردند همچنین آن ها در تعیین نرخ یا مسیر سرویس نقش و مسئولیتی ندارند اما می توانند از طریق پیگیری شکایات شما از ادامه فعالیت رانندگان خاطی جلوگیری نمایند.
  • لطفاً بر عملکرد اخلاقی ، رفتاری و ادب کلامی و رعایت شئونات اسلامی رانندگان نظارت داشته باشید و هر گونه تأخیر مستمر ، غیبت ، بدرفتاری و مسائل سوء تربیتی که فرزندتان به شما گزارش می دهد ؛ یا شکایات ، پیشنهادات ، تقدیر و تشکر از رانندگان ساعی و خدوم را به صورت مکتوب به مدیر اجرایی سرویس ( آقای باقری) ارائه دهید و در مقابل تخلفات اخلاقی و رفتارهای سوء که به حرمت و تربیت فرزندان آسیب می زند بی تفاوت نباشید و آن را فوراً گزارش نمایید .ضمناً به فرزندانمان نیز گوشزد نمائیم که در طول مسیر رعایت موارد انضباطی ، اخلاقی ، ایمنی و بهداشتی ، آداب اجتماعی و نظم در رفت و آمد به موقع الزامی و از وظایف اصلی آنان است و در صورت نارضایتی رانندگان سرویس دهی به آنان انجام نمی پذیرد.
  • تکمیل فرم تعهد اولیا جهت استفاده از سرویس دانش آموزی و قرارداد سرویس اولیا الزامی است که توسط مدیر اجرایی در اختیار شما قرار گرفته و جمع آوری می شود.
  • لطفاً در صورت عدم پیگیری مدیر اجرایی سرویس حتماً مدیران مدارس را به صورت مکتوب در جریان قرار دهید .

شماره حساب سرویس بانک ملی مدارس علوی شعبه فلکه گاز : 00110301762001 مجتمع آموزشی علوی ( واعظی – دلاوری )

واحدهای مجتمع علوی

آدرس واحد مرکزی

شیراز - خیابان جهاد سازندگی - روبروی صداو سیما - مجتمع آموزشی و فرهنگی علــــوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 5-32260881

آدرس شعبه دو

شیراز،بلوار جمهوری اسلامی،خیابان نارون، دبیرستان دخترانه علوی

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 32277191